Box dachowy Cruz 340N czarny połysk
1.049.00zł
Na stanie
![]()
Box dachowy Cruz 340N czarny połysk
- Kompaktowe wymiary
- Nowoczesna struktura matriału wykonana w czarnym połysku
- Idealny do transportu bagaży w lato
- Bezproblemowy montaż, cybanty ”U” z motylkami
- Dwupunktowy zamek
- Ładowność 75 kg
- Pasy do bagażu w zestawie
- Sprężynowe siłowniki podtrzymujące wieko
- Certyfikat Tuv
Dane techniczne:
Wymiary(cm) – 140/80/45 cm
Pojemność(l) – 340 l
Ładowność(kg) – 75 kg
Masa własna(kg) – 11 kg
Otwieranie – prawostronne
System montażu – cybanty ”U” z motylkami ( max szer. belek 80 mm)
Zamek – centralny, dwu punktowy
Rozstaw pomiędzy belkami(cm) – min. 27 cm – max. 70 cm
Certyfikaty – Tuv/Gs
Gwarancja – 2 lata
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 × 100 × 100 cm |
| Producent | Cruz |
| Kolor | Czarny połysk |
| Pojemność(L) | 340 L |
| Długość(cm) | 140 cm |
| Rozmiar | S |
| Maksymalne obciążenie | 75 kg |
| System montażu do belek | Cybanty z motylkami |
| Otwieranie/Zamykanie | Jednostronne |
| Zamykany | Tak |
| Materiał | Tworzywo |
Sposób i koszt wysyłki
Koszt wysyłki koszyka do 200 zł
Przedpłata na konto:
Paczkomat Inpost 14,99 zł,Kurier Gls 17,99 zł, Kurier Dpd 17,99 zł
Pobranie
Kurier Gls 19,99 zł, Kurier Dpd 19,99 zł
Wysyłka powyżej wartości koszyka 200 zł jest Gratis
Paczki gabarytowe ( duże boxy dachowe) są wysyłane firmami:
Po przedpłacie na konto Ambro Express, Dhl, DB Schenker.
Za pobraniem Ambro Express. Płatność u kuriera tylko gotówką.
Wysyłki są realizowane tylko na terenie Polski.
