Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 229.00zł.
Thule Touring L czarny Aeroskin – box dachowy
2.249.00zł
Brak w magazynie
Thule Touring L czarny Aeroskin to stylowy, funkcjonalny box dachowy, łatwy w obsłudze na każdą okazję.
Powiększy przestrzeń bagażową Twojego samochodu o 420 litrów. Zimą przewieziesz nim do 6 par nart lub 3-4 deski snowboardowe. Latem akcesoria kempingowe oraz obszerny dowolny bagaż. Zaprojektowany z niezwykłą dbałością o każdy detal, estetyczny i użytkowy. Wykonany w strukturze ”ala’carbon” jeszcze bardziej podkreśla styl bagażnika.
- Opatentowany system FastClick ze zintegrowanym wskaźnikiem siły mocowania umożliwiający szybki i bezpieczny montaż do belek dachowych.
- Obustronne otwieranie z miękkimi siłownikami.
- Centralny zamek zapewniający maksimum bezpieczeństwa.
- Klucz z miękkim uchwytem Thule Comfort, można go wyjąć gdy box jest poprawnie zamknięty.
- Certyfikaty TÜV – GS,
- Norma City Crash.
Dane techniczne:
Wymiary(cm) – 196/78/43 cm
Pojemność(l) – 420 l
Ładowność(kg) – 50kg
Masa własna(kg) – 15 kg
Otwieranie – obustronne
System montażu – szybki, pokrętło Fast Clik (maksymalna szerokość belek 85 mm)
Zamek – centralny 3 punktowy
Narty długość(cm) – max. 180 cm
Maksymalna ilość nart 5- 6 par
Maksymalna ilość snowboardów 3-4 szt
Atest – Tuv/Gs
Spełnia normę City Crash
Gwarancja podstawowa – 2 lata. Zarejestrowanie produktu w Thule + 3 lata
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 × 100 × 100 cm |
| Producent | Thule |
| Kolor | Czarny matowy |
| Długość(cm) | 196 cm |
| Pojemność(L) | 420 L |
| Rozmiar | L |
| Maksymalne obciążenie | 50 kg |
| System montażu do belek | Szybki |
| Otwieranie/Zamykanie | Obustronne |
| Zamykany | Tak |
| Materiał | Tworzywo |
Sposób i koszt wysyłki
Koszt wysyłki koszyka do 200 zł
Przedpłata na konto:
Paczkomat Inpost 14,99 zł,Kurier Gls 17,99 zł, Kurier Dpd 17,99 zł
Pobranie
Kurier Gls 19,99 zł, Kurier Dpd 19,99 zł
Wysyłka powyżej wartości koszyka 200 zł jest Gratis
Paczki gabarytowe ( duże boxy dachowe) są wysyłane firmami:
Po przedpłacie na konto Ambro Express, Dhl, DB Schenker.
Za pobraniem Ambro Express. Płatność u kuriera tylko gotówką.
Wysyłki są realizowane tylko na terenie Polski.
Może spodoba się również…
Pokrowiec na box Thule Lid Cover 6981
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 229.00zł.
