Wyświetlanie 1–24 z 203 wyników

Wyszukiwarka

Wybierz producenta

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE

Jazda samochodem w warunkach zimowych wiąże się z większym ryzykiem poślizgu i ograniczonym panowaniem na pojazdem. Jeszcze trudniej poruszać się w terenie górzystym, po pokrytych śniegiem i lodem serpentynach. Bezpieczeństwo Twojego samochodu zwiększą łańcuchy śniegowe, które znajdziesz w naszym sklepie.

Na górskie trasy i na autostrady

Podstawowym obowiązkiem kierowcy w sezonie jesienno-zimowym jest zmiana ogumienia na dostosowane do warunków panujących w danym sezonie. Nie zawsze jednak zimowe opony są wystarczające - szczególnie, jeśli często wybierasz się na narty i swoim samochodem musisz pokonywać oblodzone górskie drogi. Nasze łańcuchy na koła zwiększą bezpieczeństwo Twojego pojazdu i przewożonych nim pasażerów.

Wybierasz się zimą za granicę? Sprawdź, czy w kraju, do którego jedziesz przepisy nie nakazują posiadania takiego zabezpieczenia również na autostradach. Łańcuchy śniegowe, jakie znajdziesz w naszym asortymencie, pozwolą Ci uniknąć mandatu i zagwarantują większe bezpieczeństwo podróży.

Co możemy Ci zaoferować?

Łańcuchy na koła, które przygotowaliśmy w ofercie to wiele różnych rozmiarów dostosowanych do wielkości i konstrukcji kół Twojego pojazdu. To sprawdzone, ekonomiczne modele przeznaczone do okazjonalnego użytkowania w samochodach osobowych i małych crossoverach, wyposażone w odpowiednie certyfikaty honorowane na terenie całej Europy.

Posiadamy również łańcuchy do samochodów dostawczych oraz z napędem na cztery koła markowych producentów, wyróżniające się wysoką trwałością i niezawodnością w trudnych warunkach drogowych.

Wybierasz się zimą w góry? Pomyśl o większym bezpieczeństwie Twojego pojazdu! Zamów łańcuchy śniegowe na koła!