Wyświetlanie 1–24 z 127 wyników

Wyszukiwarka

BOXY SAMOCHODOWE I KOSZE

Przewożenie bagażu samochodem często wiąże się z problemem zmieszczenia go w bagażniku. Jeśli Twój pojazd jest zbyt mały w stosunku do potrzeb, albo często transportujesz rzeczy o nietypowych rozmiarach nasz sklep oferuje Ci dodatkowe bagażniki dachowe, które rozwiążą Twoje problemy. Dodatkowa przestrzeń bagażowa Tradycyjny bagażnik samochodowy nie zawsze bywa wystarczający, gdy podróżujesz z rodziną i zabierasz ze sobą sporo wyposażenia.
Dodatkowa przestrzeń bagażowa na dachu Twojego samochodu pozwoli Ci zabrać ze sobą składane łóżeczko dla dziecka, namiot czy stolik turystyczny. Oferujemy Ci doskonałe, markowe boxy dachowe, które nie tylko zagwarantują miejsce na dodatkowy bagaż, ale też ochronią go przez opadami deszczu czy wiatrem. Bagażnik na wędki, namiot lub rower.
W sprzedaży bagażników samochodowych specjalizujemy się do lat, dlatego doskonale znamy potrzeby w tym zakresie, zaspokajając je sprowadzaniem różnorodnego asortymentu. W naszym sklepie znajdziesz zarówno bagażnik dachowy na rowery, jak i estetyczne, pojemne boxy czy trwałe kosze metalowe. Dla nas nie ma znaczenia, co chcesz przewozić w swoim samochodzie. Zagwarantujemy Ci bagażnik dostosowany do każdego rodzaju ładunku. Jesteś zapalonym wędkarzem i często wozisz ze sobą wędki? Wybierz bagażnik typu box, a komfortowo przetransportujesz sprzęt.
Często wybierasz się na wyprawy pod namiot? Kosz dachowy umożliwi Ci przewiezienie akcesoriów. Niezawodność markowych produktów Asortyment, jaki znajdziesz w naszym sklepie to wyłącznie sprawdzone, markowe produkty, cieszące się dużym powodzeniem wśród kierowców. Polecamy bagażnik dachowy Thule – szwedzkiego producenta znanego z doskonałych, niezawodnych rozwiązań. Amerykańska -firma Whispbar oferuję piękną stylistykę oraz niezawodną technologię.
Wybierając nasze produkty zyskujesz:
• dodatkowe miejsce na bagaż,
• bagażnik dostosowany do Twoich potrzeb i ładunku,
• wytrzymałe materiały i solidną konstrukcję,
• bezpieczeństwo Twojego samochodu i brak śladów po zdjęciu bagażnika,
• niezawodny system mocowania do pojazdu bez ryzyka przesunięcia się nawet podczas ostrego hamowania.
Bagażniki samochodowe, jakie znajdziesz w naszym sklepie to rozmaitość wzorów, które dopasujesz do Twojego samochodu, zachowując jego funkcjonalność i opływowe kształty. Wybierz box dachowy, a Twoje wędki, narty czy krzesełko turystyczne będą przy Tobie zawsze, gdy tego potrzebujesz!