Prawo do  odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania powodu zwrotu. Prawo to przysługuję osobom fizycznym (konsumentom) jak i osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą nie związaną bezpośrednio z branżą zakupionego towaru.(zgodnie z art.22 [1] K.C.);

Termin do odstąpienia od umowy kończy się po upływie 14 dni od dnia w którym otrzymali Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie zakupionego przedmiotu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Adres korespondencyjny  Po drodze Paweł Koniuszewski 04-657 Warszawa ul. Władysława IV 1. Adres email sklep@podrodze.net

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wystarczy napisać takie odstąpienie ręcznie i przesłać na dwa sposoby wymienione powyżej.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia przesyłki.

Zwrotu płatności dokonamy poprzez przelew bankowy na wskazane konto.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania przesyłki z towarem lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam zakupiony towar na adres Po drodze Paweł Koniuszewski 04-657 Warszawa ul. Władysława IV 1 ,nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin zwrotu jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo zakupiony towar przed upływem terminu 14 dni. Zwrot należności wykonywany jest do 7 dni roboczych od otrzymania zwracanego towaru.

Zwrot pieniędzy 

 

Zwroty pieniędzy realizowane są przez sklep internetowy poprzez internetowy przelew bankowy.