Box dachowy Northline Tirol 420 czarny połysk TEF
3.089.00zł
Na stanie
![]()
Northline Tirol 420 czarny połysk to doskonałej jakości niski box dachowy, który powiększy przestrzeń bagażową Twojego samochodu o 420 litrów.
Idealny do transportu zimowego sprzętu sportowego, pomieści do 7 par nart lub 4 deski snowboardowe. W lato zmieszczą się torby bagażowe. Wykonany z tworzywa ABS, utrzymany w eleganckiej, ciemnej kolorystyce, o nowoczesnej aerodynamicznej linii. Dedykowany wymagającym Klientom, ceniącym wysoką jakość i jej korzystną relację do ceny.
- Bezproblemowy szybki montaż do belek stalowych, aluminiowych owalnych oraz szerokich aluminiowych aerodynamicznych
- Grube wieko oraz gruba podłoga zapewniająca większą sztywność, wytrzymałość i bezpieczeństwo Twoim bagażom
- Taśmy do mocowania bagażu w zestawie
- Trzypunktowy centralny zamek, maksymalizujący bezpieczeństwo
- Boczne uchwyty na wieku, ułatwiające otwieranie i zamykanie
- Zintegrowany haczyk do powieszenia boxu na ścianie
Boxy Northline to niski opór aerodynamiczny i wystarczająca przestrzeń transportowa. Charakterystyczny przedni dyfuzor, który skutecznie kieruje strumień powietrza nad górną część boxu i redukuje hałas wytwarzany między spodem boxu i dachem samochodu.


Dane techniczne:
Wymiary(cm) – 205/84/35 cm
Pojemność(l) – 420 l
Ładowność(kg) – 75 kg
Otwieranie – obustronne
System montażu do belek dachowych – szybki, pokrętło Torque Easy Fix (TEF) maksymalna szerokość belek 9,5 cm i wysokość 8,2 cm
Zamek – centralny, trzy punktowy
Materiał – ABS odporny na promieniowanie UV i niskie temperatury
Narty długość(cm) – max. 195 cm
Maksymalna ilość nart – 6-7 pnar
Maksymalna ilość snowboardów -3-4 szt
Waga – 22 kg
Atest – Tuv
City Crash – tak
Kolor – czarny połysk
Gwarancja – 6 lat

- Przednia osłona ochronna. Optymalizuję bezpieczeństwo

- Geometria systemu zaciskowego uwzględnia najnowsze wymagania producentów aerodynamicznych bagażników dachowych. Dzięki temu system jest kompatybilny z najpopularniejszymi na rynku bagażnikami o profilu owalnym, prostokątnym i skrzydłowym.

- Tylny spojler, naklejki z logo 3D

Producent
Northline s.r.o.
Nádražná 1664/ 34
90028 Ivánka pri Dunaji
info@northline.sk
Informacja GPSR: produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024 roku
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 × 100 × 100 cm |
| Producent | Northline |
| Kolor | Czarny połysk |
| Długość(cm) | 205 cm |
| Pojemność(L) | 420 L |
| Rozmiar | XL Low |
| Maksymalne obciążenie | 75 kg |
| System montażu do belek | Szybki |
| Otwieranie/Zamykanie | Obustronne |
| Zamykany | Tak |
| Materiał | Tworzywo |
Sposób i koszt wysyłki
Koszt wysyłki koszyka do 200 zł
Przedpłata na konto:
Paczkomat Inpost 14,99 zł,Kurier Gls 17,99 zł, Kurier Dpd 17,99 zł
Pobranie
Kurier Gls 19,99 zł, Kurier Dpd 19,99 zł
Wysyłka powyżej wartości koszyka 200 zł jest Gratis
Paczki gabarytowe ( duże boxy dachowe) są wysyłane firmami:
Po przedpłacie na konto Ambro Express, Dhl, DB Schenker.
Za pobraniem Ambro Express. Płatność u kuriera tylko gotówką.
Wysyłki są realizowane tylko na terenie Polski.
