Box dachowy SportAC 300 czarny mat
999.00zł
Na stanie
Box SportAC 300 charakteryzuje dobra jakość wykonania i atrakcyjna cena
Box wyposażono w trzy punktowy centralny zamek z przednim klipsem bezpieczeństwa.
Bagażnik montuję się do belek cybantami z motylkami, o szerokości 85 mm.
Obok boxa na belkach przewieziemy dwa a nawet trzy rowery.
Dane techniczne:
Wymiary(cm) – 190/45/38 cm
Pojemność(l) – 300 l
Ładowność(kg) – 50 kg
Masa własna(kg) – 14 kg
Otwieranie – prawostronne
System montażu – cybanty ”U” z motylkami ( max szer. belek 85 mm)
Zamek – centralny, trzy punktowy z przednim klipsem bezpieczeństwa
Certyfikaty – Tuv/Gs
Gwarancja – 2 lata
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Producent | SportAC |
| Kolor | Czarny matowy |
| Długość(cm) | 190 cm |
| Pojemność(L) | 300 L |
| Rozmiar | Sport |
| Maksymalne obciążenie | 50 kg |
| System montażu do belek | Cybanty z motylkami |
| Otwieranie/Zamykanie | Jednostronne |
| Zamykany | Tak |
| Materiał | Tworzywo |
Sposób i koszt wysyłki
Koszt wysyłki koszyka do 200 zł
Przedpłata na konto:
Paczkomat Inpost 14,99 zł,Kurier Gls 17,99 zł, Kurier Dpd 17,99 zł
Pobranie
Kurier Gls 19,99 zł, Kurier Dpd 19,99 zł
Wysyłka powyżej wartości koszyka 200 zł jest Gratis
Paczki gabarytowe ( duże boxy dachowe) są wysyłane firmami:
Po przedpłacie na konto Ambro Express, Dhl, DB Schenker.
Za pobraniem Ambro Express. Płatność u kuriera tylko gotówką.
Wysyłki są realizowane tylko na terenie Polski.
