Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 449.00zł.
Łańcuchy śniegowe König Zip Ultra 9 gr.90 (Taurus Auto)
449.00zł Pierwotna cena wynosiła: 449.00zł.399.00złAktualna cena wynosi: 399.00zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 449.00zł.
Na stanie
Łańcuchy śniegowe König Zip Ultra 9 gr. 90 (Taurus Auto)
- Dobrej jakości podstawowe łańcuchy z napinaczem Włoskiej firmy König, do stosowania w samochodach osobowych typu hatchback, kombi, sedan
(na Polski rynek produkcja również dla Taurusa. Łańcuchy różnią się tylko opakowaniem względem modelu Zip Ultra) - Zastosowane ogniwa 9 mm są wystarczająco skuteczne w warunkach zimowych oraz pozwalają na wysoki komfort poruszania się na nich.
- Wyposażone są w samonapinacz, co znacznie usprawnia montaż i obsługę.
- Łańcuchy wykonano z bardzo odpornej stali utwardzonej termicznie.
- Posiadają niezbędne certyfikaty do poruszania się po całej Europie.
Dane techniczne:
Ogniwa(mm) – rombowe 9 mm
Napinanie –automatyczne, jednoetapowe. Bez konieczności ponownego napinania.
Montaż – na oś napędową ( 4×4 według wskazań producenta samochodu), bez najeżdżania i podnoszenia samochodu
ABS/ESP – kompatybilne
Certyfikaty/Homologację/Atesty – TUV, Ö-Norm 5117
Gwarancja – 5 lat
Zestaw zawiera 2 szt łańcuchów
Łańcuchy pasują na rozmiary opon
R14” 195/80-14, 205/70-14
R15” 195/70-15, 205/65-15, 215/60-15, 225/55-15
R16” 195/65-16, 195/60-16*, 205/55-16, 215/50-16
R17” 195/55-17, 205/50-17, 215/45-17, 235/40-17
R18” 225/35-18
*pasują tylko do opon: MICHELIN ALPIN 5
Porady i uwagi
Przed zakupem i montażem łańcuchów śniegowych konieczne jest zapoznanie się z instrukcją użytkowania pojazdu w kontekście możliwości użytkowania łańcuchów na danym rozmiarze ogumienia. Zawsze należy stosować się do zaleceń producenta. Firma Po drodze nie ponosi odpowiedzialności za niestosowania się do zaleceń producenta pojazdu i złe dobranie łańcuchów śniegowych.
| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 × 50 × 50 cm |
| Typ Pojazdu | Hatchback, kombi, sedan |
| Średnica opony | R14, R15, R16, R17 |
| Producent | König |
| Szerokość opony | 195, 205, 215, 225, 235 |
| Wysokość opony | 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 80 |
| Wariant-Rozmiar | 90 |
| Zastosowanie | Hatchback, Kombi, Sedan |
| Wielkość ogniwa | 9 mm |
| Samonapinacz | Tak |
| Ochraniacze do felg | Nie |
| Materiał | Stal, tworzywo |
Sposób i koszt wysyłki
Koszt wysyłki koszyka do 200 zł
Przedpłata na konto:
Paczkomat Inpost 14,99 zł,Kurier Gls 17,99 zł, Kurier Dpd 17,99 zł
Pobranie
Kurier Gls 19,99 zł, Kurier Dpd 19,99 zł
Wysyłka powyżej wartości koszyka 200 zł jest Gratis
Paczki gabarytowe ( duże boxy dachowe) są wysyłane firmami:
Po przedpłacie na konto Ambro Express, Dhl, DB Schenker.
Za pobraniem Ambro Express. Płatność u kuriera tylko gotówką.
Wysyłki są realizowane tylko na terenie Polski.
