Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 289.00zł.
Łańcuchy śniegowe Veriga Pro Compact 9 gr.110
289.00zł Pierwotna cena wynosiła: 289.00zł.239.00złAktualna cena wynosi: 239.00zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 289.00zł.
Na stanie
Łańcuchy śniegowe Veriga Pro Compact 9 mm Gr. 110
- Słoweńskie łańcuchy Veriga do stosowania w samochodach osobowych, oraz małych crossoverach
- Gęsto rozmieszczona siatka ogniw jest bardzo skuteczna, a ogniwa 9mm pozwalają na wysoki komfort poruszania się na nich. Nie przenoszą dużych drgań na układ kierowniczy
- Łańcuchy wyposażone są w zapadkę ślizgową co znacznie ułatwia montaż i napinanie. Zabudowana jest tworzywem, nie porysuję felgi
- Atrakcyjne, nowoczesne wzornictwo
- Łańcuchy zapakowane są w praktycznej i estetycznej torbie z rzepem przeciwpoślizgowym, dzięki czemu zajmują mało miejsca w bagażniku
- Posiadają niezbędne certyfikaty do poruszania się po całej Europie
Dane techniczne:
Ogniwa(mm) – rombowe 9 mm
Napinanie – ręczne, dwuetapowe. Konieczność ponownego napięcia po przejechaniu kilku metrów
Montaż – na oś napędową ( 4×4 według wskazań producenta samochodu) , bez konieczności najeżdżania i podnoszenia samochodu
ABS/ESP – kompatybilne
Certyfikaty/Homologację/Atesty– Ö-Norm 5117, EN 16662-1
Gwarancja – 2 lata
Zestaw zawiera 2 szt. łańcuchów
Łańcuchy pasują na rozmiary opon:
R14” 225/70 R14
R15” 195/80 R15, 215/70 R15, 235/55 R15
R16” 205/65 R16, 215/60 R16, 225/55 R16, 235/50 R16, 245/45 R16
R17” 205/60 R17, 235/45 R17, 245/40 R17
R18” 195/60 R18, 235/40 R18, 245/35 R18
R19” 175/60 R19, 235/35 R19, 245/30 R19
R20” 175/55 R20, 235/30 R20
Przed zakupem i montażem łańcuchów śniegowych konieczne jest zapoznanie się z instrukcją użytkowania pojazdu w kontekście możliwości użytkowania łańcuchów na danym rozmiarze ogumienia. Zawsze należy stosować się do zaleceń producenta samochodu. Firma Po drodze nie ponosi odpowiedzialności za niestosowania się do zaleceń producenta pojazdu i złe dobranie łańcuchów śniegowych.
| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 × 50 × 50 cm |
| Typ Pojazdu | Hatchback, kombi, sedan |
| Średnica opony | R14, R15, R16, R17, R18, R19, R20 |
| Szerokość opony | 195, 205, 215, 225, 235, 245, 255 |
| Wysokość opony | 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80 |
| Wariant-Rozmiar | 110 |
| Zastosowanie | Hatchback, Kombi, Sedan |
| Wielkość ogniwa | 9 mm |
| Samonapinacz | Nie |
| Ochraniacze do felg | Nie |
| Materiał | Stal, tworzywo |
Sposób i koszt wysyłki
Koszt wysyłki koszyka do 200 zł
Przedpłata na konto:
Paczkomat Inpost 14,99 zł,Kurier Gls 17,99 zł, Kurier Dpd 17,99 zł
Pobranie
Kurier Gls 19,99 zł, Kurier Dpd 19,99 zł
Wysyłka powyżej wartości koszyka 200 zł jest Gratis
Paczki gabarytowe ( duże boxy dachowe) są wysyłane firmami:
Po przedpłacie na konto Ambro Express, Dhl, DB Schenker.
Za pobraniem Ambro Express. Płatność u kuriera tylko gotówką.
Wysyłki są realizowane tylko na terenie Polski.
