Bagażnik rowerowy na dach Aguri Acuda III Black
Opis produktu
❯![]()
Aguri Acuda III czarny - aluminiowy bagażnik rowerowy na dach


- Uniwersalny aluminiowy bagażnik rowerowy montowany na dachu samochodu.
- Solidny i bezpieczny, bezproblemowy w montażu i użytkowaniu, wyróżniający się wysoką estetyką wykonania, jakością i jej korzystną ceną. Absolutny lider sprzedaży w swojej kategorii.
- Elementy uchwytu ramy pokryte są elastyczną powłoką zapobiegającą powstawaniu rys na ramie
- Wersja Acuda III to przeprojektowana wersja poprzedniej generacji uchwytu. Nowa specjalnie wyprofilowana szyna uchwytu zmniejszyła opory powietrza. Wprowadzono nowe, bardziej uniwersalne podpory pod koła, z paskami wspomagającymi napinanie.
- System mocowania do belek dachowych, pozwala na szybki montaż za pomocą wsuwek ”T”do belek aluminiowych
- Acuda III to idealne połączenie dobrej jakości, atrakcyjnego wyglądu i przystępnej ceny.



Nowoczesna aluminiowa konstrukcja
Elegancko prezentuje się na samochodzie

Podpory pod koła z pompowanym paskiem
Wygoda montażu i bezpieczeństwo

Szybki montaż do belek
Wsuwki T o szerokości 20 mm
Specyfikacja
❯| Dane techniczne: | |
|---|---|
| Materiał | aluminium i tworzywo |
| Maksymalna masa roweru(kg) | 20 kg |
| Długość | 141 cm |
| Wysokość ramienia uchwytu ramy | 59 cm |
| Średnica ram rowerów | 32-70 mm |
| Średnica kół | 16″ - 29″ |
| Szerokość opon | maksymalnie 8 cm |
| Rozstaw osi kół roweru | 75-130 cm |
| Zabezpieczenie antykradzieżowe | tak, rower i bagażnik w belkach |
| Montaż do belek dachowych aluminiowych z rowkiem T | tak, wsuwki |
| Montaż do belek dachowych bez rowka T | nie, opcja obejmy. Maksymalna szerokość belki 8,5 cm, wysokość 3 cm |
| Masa | 3,7 kg |
| Kolor | czarny |
| Numer modelu | 51183 |
| Kraj produkcji | Polska |
| City Crash | tak |
| TUV | tak |
| Gwarancja | 3 lata |
Dostawa
❯Wysyłka gratis. Czas dostarczenia 1-2 dni robocze. Wysyłamy firmą Gls lub Dpd.

Do pobrania
❯Producent
❯Może spodoba się również…
Bagażnik rowerowy na dach Aguri Acuda III Silver
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 359.00zł.
Podobne produkty
Bagażnik na hak Aguri Active Bike srebrny 2 rowery
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 1.641.00zł.
Thule ProRide 598 bagażnik rowerowy na dach
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 769.00zł.
Uchwyt na hak Thule VeloSpace XT 938 2 rowery
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 3.099.00zł.
Uchwyt na hak Thule Velospace XT 939 3 rowery
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 3.299.00zł.
359.00zł Pierwotna cena wynosiła: 359.00zł.339.00złAktualna cena wynosi: 339.00zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 359.00zł.
Na stanie
Czas wysyłki: 1-2 dni robocze
EAN: 5900768511839
SKU:
51183
Kategorie: Bagażniki rowerowe, Bagażniki rowerowe na dach, Nowości
Znacznik: Bagażniki rowerowe







