Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 1.499.00zł.
Box Inter Pack Stella 480 czarny kevlar Flexi Fit
1.499.00zł
Na stanie

Box Inter Pack Stella 480 czarny Flexi Fit
Box dachowy Inter Pack Stella 480 w kolorze czarnym (matowy struktura) to praktyczne rozwiązanie dla kierowców potrzebujących dodatkowej przestrzeni bagażowej podczas podróży. Sprawdzi się podczas wyjazdów wakacyjnych, zimowych wypadów na narty czy rodzinnych weekendów poza miastem. Dzięki pojemności 390 litrów oraz długości 193 cm bez problemu pomieści bagaż i sprzęt narciarski.
- Wykonany jest z tworzywa odpornego na promieniowanie UV
- Wyposażony jest w prosty, ale wytrzymały system montażowy, oparty na stalowych linkach zaciskowych. Box zamontujesz szybko i bez narzędzi
- Dwupunktowy zamek centralny i obustronne otwieranie
- Nośność 75 kg
- Atrakcyjna stylistyka
Dane techniczne:
Wymiary zewnętrzne(cm) – 193/74/37 cm
Wymiary wewnętrzne(cm) – 184/68/36 cm
Pojemność(l) – 390l
Ładowność(kg) – 75 kg
Masa własna(kg) – 13 kg
Otwieranie – obustronne
System montażu – Flexi Fit 2 generacji ( max. szer. belek 90mm)
Zamek – centralny
Narty długość(cm) – max. 184 cm
Ilość nart – 4-5 kpl
Ilość desek snowboardowych – 2-3 sztuki
Taśmy bagażowe – w zestawie
Atesty/Certfikaty-ISO/PAS 11154
Spełnia normę City Crash
Gwarancja – 2 lata
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 × 50 × 50 cm |
| Producent | Inter Pack |
| Kolor | Czarny matowy |
| Długość(cm) | 193 cm |
| Pojemność(L) | 390 L |
| Rozmiar | L |
| Maksymalne obciążenie | 75 kg |
| System montażu do belek | Stalowa elastyczna linka Flexi Fit |
| Otwieranie/Zamykanie | Obustronne |
| Zamykany | Tak |
| Materiał | Tworzywo |
Sposób i koszt wysyłki
Koszt wysyłki koszyka do 200 zł
Przedpłata na konto:
Paczkomat Inpost 14,99 zł,Kurier Gls 17,99 zł, Kurier Dpd 17,99 zł
Pobranie
Kurier Gls 19,99 zł, Kurier Dpd 19,99 zł
Wysyłka powyżej wartości koszyka 200 zł jest Gratis
Paczki gabarytowe ( duże boxy dachowe) są wysyłane firmami:
Po przedpłacie na konto Ambro Express, Dhl, DB Schenker.
Za pobraniem Ambro Express. Płatność u kuriera tylko gotówką.
Wysyłki są realizowane tylko na terenie Polski.
