Box dachowy Mont Blanc Altitude 450 czarny połysk
2.899.00zł
Na stanie
Mont Blanc Altitude 450 czarny połysk to sportowy, aerodynamiczny box dachowy. Jakość wykonania na najwyższym poziomie, obustronne otwieranie oraz bardzo szybki system montażu do belek Easy Mont, gwarantuje wysoki komfort użytkowania. W bagażniku bezproblemowo przewieziemy sprzęt zimowy oraz obszerne letnie bagaże. Nowoczesna linia sprawia, że Altitude 350 wygląda dobrze na każdym samochodzie. Aerodynamiczny i cichy design: Zapewnia opływ powietrza bez powodowania hałasu.
Dane techniczne:
Wymiary(cm) – 215/90/43 cm
Pojemność(l) – 450l
Ładowność(kg) – 75 kg
Otwieranie – obustronne
System montażu – szybki, Easy Mont ( max szer. belki 85 mm )
Taśmy do bagażu – tak, w zestawie
Zamek – centralny, trzy punktowy
Materiał – (ABS ) bardzo odporny na promieniowanie UV i niskie temperatury
Narty długość(cm) – max. 205 cm
Atest – Tuv/Gs
Gwarancja – 5 lat
Zaprojektowany w Szwecji


| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 × 100 × 100 cm |
| Producent | Mont Blanc |
| Kolor | Czarny połysk |
| Długość(cm) | 215 cm |
| Pojemność(L) | 450 L |
| Rozmiar | XL |
| Maksymalne obciążenie | 75 kg |
| System montażu do belek | Szybki |
| Otwieranie/Zamykanie | Obustronne |
| Zamykany | Tak |
| Materiał | Tworzywo |
Sposób i koszt wysyłki
Koszt wysyłki koszyka do 200 zł
Przedpłata na konto:
Paczkomat Inpost 14,99 zł,Kurier Gls 17,99 zł, Kurier Dpd 17,99 zł
Pobranie
Kurier Gls 19,99 zł, Kurier Dpd 19,99 zł
Wysyłka powyżej wartości koszyka 200 zł jest Gratis
Paczki gabarytowe ( duże boxy dachowe) są wysyłane firmami:
Po przedpłacie na konto Ambro Express, Dhl, DB Schenker.
Za pobraniem Ambro Express. Płatność u kuriera tylko gotówką.
Wysyłki są realizowane tylko na terenie Polski.
Może spodoba się również…
Pokrowiec na box Thule Lid Cover 6984
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 229.00zł.
